2018. március 27-én iskolánkban megrendezésre került az "Angol és német idegen nyelvi akadályverseny" névre keresztelt megyei verseny. A versenyen résztvevők helyezései az alábbi táblázatokban megtekinthetők.

 

Német 5-6. évfolyam

HELYEZÉS Intézmény neve SORSZÁM
1 Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola 9
2 Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola 7
3 Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola 5
4 Debreceni Hunyadi János Általános Iskola 8
5 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimn. és Ált. Isk. Arany J. téri feladatellátási helye 1
6 Debreceni Benedek Elek Általános Iskola 11
7 Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola 4
8 Debreceni Bocskai István Általános Iskola 2
9 Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 6
  Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola 6.évf 10
  Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola 5.évf 3

 

Német 7-8. évfolyam

HELYEZÉS Intézmény neve SORSZÁM
1 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimn. és Ált. Isk. Arany J. téri feladatellátási helye 1
2 Debreceni Benedek Elek Általános Iskola 9
3 Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola 7
4 Debreceni Hunyadi János Általános Iskola 8
5 Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és AMI 3
6 Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola 4
7 Debreceni Bocskai István Általános Iskola 2
7 Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 6
  Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola 5

 

Angol 5-6. évfolyam

HELYEZÉS Intézmény neve SORSZÁM
1 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola 4
2 Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola 10
3 Lilla Téri Általános Iskola 7
4 Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola 8
5 Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola 11
6 Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI 1
7 Hajdúdorogi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 5
8 Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI 6
9 Ibolya Utcai Általános Iskola 3
10 Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 9
11 Debreceni Bocskai István Általános Iskola 12
11 Szent Bazil Görögkatolikus Általános Iskola Hajdúdorog 13
13 Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola 2

 

Angol 7-8. évfolyam

HELYEZÉS Intézmény neve SORSZÁM
1 Lilla Téri Általános Iskola 5
1 Ibolya Utcai Általános Iskola 2
2 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola 4
3 Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola és AMI 3
4 Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és AMI 10
5 Sári Gusztáv Ált. Isk. és AMI Kaba 1
6 Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola 7
7 Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI 6
8 Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola 9
9 Debreceni Bocskai István Általános Iskola 11
10 Debreceni Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 8
11 Szent Bazil Görögkatolikus Általános Iskola Hajdúdorog 12

2018. március 26-án iskolánkban megrendezésre került a "Nyelv egy szépen szóló muzsika" névre keresztelt megyei verseny. A versenyen résztvevők helyezései az alábbi táblázatban megtekinthetők.

5. évfolyam

ISKOLA SORSZÁM VERSENYZŐ NEVE FELKÉSZÍTŐ TANÁR HELYEZÉS
Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola 6 Karalyos Zoltán Ballai Józsefné 1
Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola 12 Dövényi Nagy Luca  Czeglédi Ildikó 2
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola 1 Párkányi Ábel Polonkainé Nagy Erika 3
Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája 15 Vályogos Viktória Vajdics Krisztina 4
Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája 16 Varró Ágnes Vajdics Krisztina 5
Sári Gusztáv Ált. Isk. Kaba 3 Nagy Renáta Németh János 6
Debreceni Bocskai István Általános Iskola 17 Móricz Margaréta Katalin Kozákné Király Etelka 6
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és AMI 9 Csikós Réka Szatmári-Szabó Szilvia 8
Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola 13 Dudás Botond Vadné Farkas Katalin 8
Sári Gusztáv Ált. Isk. Kaba 4 Kovács Tímea Kissné Szabó Melinda 10
Szent Bazil Görögkatolikus Általános Iskola Hajdúdorog 23 Ötvös Janka Benczéné Mátyási Katalin 11
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola 2 Pásti Dóra Vadász Katalin 12
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola 11 Váczi Diána Mónika Dr. Fónagyné Tóth Edit 13
Debreceni Bocskai István Általános Iskola 18 Sallai Petra Kiss Ildikó 13
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola Thuolt István Tagiskolája 19 Szabó Iringó Kovácsné Adorján Ildikó 15
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola 7 Kóti Ferdinánd Macziné Repka Tünde Éva 16
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola 22 Szegedi Petra Balázsiné Jaczkó Márta 17
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola Thuolt István Tagiskolája 20 Pál Franciska Kovácsné Adorján Ildikó 18
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola 21 Fehér Vivien Jankóné Árva Erzsébet 19
Szent Bazil Görögkatolikus Általános Iskola Hajdúdorog 24 Orosz Boglárka Benczéné Mátyási Katalin 20
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola 8 Virág Roland Szilágyiné Lukovics Tímea 21
Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola 5 Pásztor Tamás Ballai Józsefné 21
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és AMI 10 Szabó Beatrix Lilla Komáromi Csilla  23
Szoboszlói Úti Általános Iskola 14 Toók Balázs Bujdosóné Tikász Anikó 24

 

6. évfolyam

ISKOLA SORSZÁM VERSENYZŐ NEVE FELKÉSZÍTŐ TANÁR HELYEZÉS
Ibolya Utcai Általános Iskola 16 Szabolcs Dóra Almássyné Oláh Krisztina 1
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája 10 Nováki Péter Jónásné Visnyai Ágnes 2
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola 1 Dán Vivien Lakatos Szabina 3
Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola 12 Beregszászi Milán Szalinszkyné Stief Klára 4
Lilla Téri Általános Iskola 9 Ludmány Boglárka Geréné Kristóf Katalin 5
Debreceni Bocskai István Általános Iskola 18 Cornuta Krisztián Kozákné Király Etelka 6
Debreceni Bocskai István Általános Iskola 17 Nyul Tamás Kozákné Király Etelka 7
Szoboszlói Úti Általános Iskola 13 Oláh Gréta Kovácsné Aszalós Erzsébet 8
Lilla Téri Általános Iskola 15 Mák Anna Geréné Kristóf Katalin 9
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola 5 Farkas Ádám Macziné Repka Tünde Éva 10
Szoboszlói Úti Általános Iskola 14 Sütő Péter Kovácsné Forgács Krisztina 11
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és AMI 6 Vincze Alíz Nikol Deczki Klára 12
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola 21 Surányi Lívia Balázsiné Jaczkó Márta 13
Sári Gusztáv Ált. Isk. Kaba 3 Sallak Sándor Nagy Károlyné 14
Szent Bazil Görögkatolikus Általános Iskola Hajdúdorog 22 Szabó Eszter Nyustiné Nagy Mariann 15
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és AMI 7 Bede Nikolett Szűcs Lászlóné 16
Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola 11 Csukás Anna Szalinszkyné Stief Klára 16
Sári Gusztáv Ált. Isk. Kaba 4 Nyilas Nóra Papp Judit 16
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola 2 Pataki Lili Lakatos Szabina 16
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola 20 Kovács Krisztina Balázsiné Jaczkó Márta 20
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola Thuolt István Tagiskolája 19 Varga Rebeka Kovácsné Adorján Ildikó 21
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola 8 Osán Gergő Levente Dr. Fónagyné Tóth Edit 22

 

7. évfolyam

 

ISKOLA SORSZÁM VERSENYZŐ NEVE FELKÉSZÍTŐ TANÁR HELYEZÉS
Sári Gusztáv Ált. Isk. Kaba 4 Mester Lajos Székelyné Molnár Anikó 1
Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola és AMI 10 Diós Eszter Szarvasné Joó Anikó 2
Szent Bazil Görögkatolikus Általános Iskola Hajdúdorog 17 Petneházi Péter Nyustiné Nagy Mariann 3
Sári Gusztáv Ált. Isk. Kaba 3 Szabó Lili Székelyné Molnár Anikó 4
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és AMI 9 Gellért Mercédesz Ildikó Mátyásné Kiss Éva Katalin 5
Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola 5 Nagy Attila Ballai Józsefné 6
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája 13 Mezző Lili Vajdics Krisztina 7
Szoboszlói Úti Általános Iskola 12 Cséti Márk Katonainé Pataki Katalin 8
Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola 6 Papp Attila Ballai Józsefné 8
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola 1 Budai Barbara Petra Fazekas Lászlóné Varga Tímea 10
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola 16 Berki Balázs Jankóné Árva Erzsébet 10
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola 2 Kovács Dóra Vadász Katalin 12
Szoboszlói Úti Általános Iskola 11 Juhász Csenge  Kovácsné Forgács Krisztina 12
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola 15 Varró Anikó Balázsiné Jaczkó Márta 12
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola Thuolt István Tagiskolája 14 Osán Gabriella Kovácsné Adorján Ildikó 15
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola 8 Tóth Melinda Macziné Repka Tünde Éva 16
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola 7 Végh Richárd Macziné Repka Tünde Éva 16

 

8. évfolyam

 

ISKOLA SORSZÁM VERSENYZŐ NEVE FELKÉSZÍTŐ TANÁR HELYEZÉS
Ibolya Utcai Általános Iskola 16 Miklóssy Katinka Vajdics Zsuzsánna 1
Szoboszlói Úti Általános Iskola 14 Jávor Panna  Kovácsné Aszalós Erzsébet 2
Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola 5 Vass Ákos András Ballai Józsefné 3
Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola és AMI 12 Besenyei Virág Szil András 4
Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola és AMI 11 Ilyés Orsolya Szil András 5
Szoboszlói Úti Általános Iskola 13 Pásztor Levente Kovácsné Forgács Krisztina 6
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola Thuolt István Tagiskolája 18 Pál Bettina Kovácsné Adorján Ildikó 7
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola 1 Karakas-Tóth Viktória Vadász Katalin 8
Szent Bazil Görögkatolikus Általános Iskola Hajdúdorog 21 Tamási Lili Benczéné Mátyás Katalin 9
Sári Gusztáv Ált. Isk. Kaba 4 Sáska Fruzsina Anna Társi Katalin 10
Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola 6 Tiszai Máté Ballai Józsefné 11
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola Thuolt István Tagiskolája 17 Juhász Orsolya Kovácsné Adorján Ildikó 12
Sári Gusztáv Ált. Isk. Kaba 3 Korcsok Nikolett Társi Katalin 13
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola 2 Kerek Dorka Vadász Katalin 14
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola 7 Bartha Kendra Jónásné Garai Margit 15
Ibolya Utcai Általános Iskola 15 Erdei Zsófia Dr. Licska Józsefné 16
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola 9 Kaszonyi Mirella Bianka Garbaczné Simon Erzsébet 17
Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola 10 Rostás Dorina Garbaczné Simon Erzsébet 18
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola 8 Pósa Tamara Jónásné Garai Margit 19
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola 20 Gráfel Kitti Jankóné Árva Erzsébet 20
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola 19 Nyíri Bianka Jankóné Árva Erzsébet 21

"Ebben a tanévben 2017. november 30-án, rendeztük meg az Ökoiskolák számára a városi környezetvédelmi vetélkedőt. Szép számmal jelentkeztek csapatok. Hét iskola 28 diákjának részvételével bonyolítottuk le a versenyt. A tanulók bebizonyították, nagyon foglalkoztatja őket a Földünk jelenlegi állapota, még inkább jövője. A feladatmegoldások során nagyon aktívak és felkészültek voltak a csapatok. A keresztrejtvény, a kvíz, az activity mellet, kísérleteket is bemutattak a diákok. Gratulálunk a győzteseknek és a résztvevőknek. Jövőre ismét szeretettel várjuk az érdeklődőket."

/Nemes Ilona - versenyszervező/

 

x01

 

 

x02

 


Környezetvédelmi vetélkedő
2017. november 30. Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola

 

Csapat Öko védjegyek Keresztrejtvény KVÍZ Nemzeti Parkok Activity Kísérletezzünk! Összes pontszám Helyezés
Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI 10 8 13 10 5 4 50 1.
Lilla Téri Általános Iskola 10 9 14 7 2 5 47 2.
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola 10 8 13 4 5 5 45 3.
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola 7 4 14 8 5 5 43 4.
Debreceni Dózsa György Általános Iskola 10 7 12 1 5 4 39 5.
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola 8 5 12 7 5 0 37 6.
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola 10 7 10 1 0 5 33 7.