Német nyelvi akadályverseny Versenyeredmények

 

 

5-6. évfolyam

 

 

HELYEZÉS Intézmény neve Tanuló neve
1

Debreceni Árpád Vezér Általános

Iskola

Cs. Nagy Dominik

Dudás Botond

Petruska Donát

2

Debreceni Hunyadi János Általános

Iskola

Csendó Donát

Erdős Levente

Varga Sarolta

3

Debreceni Gönczy Pál Általános

Iskola

Badar Nedda

Németh Réka Dobi Ábel

4 Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola

Bodnár Bence

Barta Boglárka Opris Stella

5

Kövy Sándor Általános Iskola és

Alapfokú Művészeti Iskola Nádudvar

Cservenyák Panna

Gidai Dorina

Szabad Dániel

6

Loránttfy Zsuzsanna Általános

Iskola

Hascsi Panna

Tardy Blanka Vajó Eszter

7 Bocskai István Általános Iskola Hajdúnánás Papp LeventeTóth ZsoltNagy Adrián
8 Bocskai István Általános Iskola Hajdúnánás

Varga Fanni

Dózsa Fanni

Lovász Csaba

9 Bocskai István Általános Iskola Hajdúnánás

Pók István

Szabó Bálint

Kéki Bianka

10

Debreceni Benedek Elek Általános

Iskola

Dorogi Vivien

Fehér Vivien

Soós-Lukács Szabolcs

11

Debreceni Bocskai István Általános

Iskola

Gazdag Máté

Sallai Petra

Veres Virág

12 Bocskai István Általános Iskola Hajdúnánás

Ilyés Hanna

Snellenpergel Esztella Jámbor Angelika

 

7-8. évfolyam

 

 

HELYEZÉS Intézmény neve Tanuló neve
1

Debreceni Árpád Vezér Általános

Iskola

Bodnár Péter

Szabó Zalán Kis Eszter

2 Debreceni Hunyadi János Általános Iskola

Végh Vilmos

Fórián Réka

Vécsei Vajk

3

Debreceni Gönczy Pál Általános

Iskola

Lukács Péter

Szentesi László

Karacs Gergő

4 Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola

Kinyik Kitti

Kovács Hanna Pataki Patrik

5

Debreceni Dózsa György Általános

Iskola

Karalyos Emma Tárcza Boróka

Oszlovics dániel

6

Loránttfy Zsuzsanna Általános

Iskola

Gedeon Hanna

Gavallér Bence

Kemény Benedek

7

Földesi Karácsony Sándor

Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szabó Fanni

Tóth Boglárka

Veress Otília Petra

8 Debreceni Bocskai István Általános Iskola

Maráz Botond

Rátóczi Boglárka

Szolnoki Viktória

9

Debreceni Benedek Elek Általános

Iskola

Deli Henrietta

Orosz Virág

Miskolczi Olivér

 

 

A nyelv egy szépen szóló muzsika

Versenyeredmények 

 

5. évfolyam

 

HELYEZÉS VERSENYZŐ NEVE ISKOLA FELKÉSZÍTŐ TANÁR
1 Miklós Milán Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola Bihartordai Tagintézménye Ballai Józsefné
2 Fórián Dóra Derecskei Bocskai István Iskola és AMI Solymosi Anita
3 Varga Virág Vénkerti Általános Iskola és AMI Szűcsné Somi Éva
4 Bacsó Lara Kitti Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola Bihartordai Tagintézménye Ballai Józsefné

             

6. évfolyam

 

HELYEZÉS VERSENYZŐ NEVE ISKOLA FELKÉSZÍTŐ TANÁR
1 Karalyos Zoltán

Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános

Iskola

Ballai Józsefné
2 Restás Lea Csenge

Debreceni Bolyai János Általános Iskola és

AMI

Szatmári-Szabó Szilvia Margit
2 Párkányi Ábel Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola Polonkainé Nagy Erika
3 Szatmári Zsófi Ibolya Utcai Általános Iskola Vajdics Zsuzsánna
4 Dani Anna Teodóra Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola Polonkainé Nagy Erika

             

 7. évfolyam

 

HELYEZÉS VERSENYZŐ NEVE ISKOLA FELKÉSZÍTŐ TANÁR
1 Ludmány Boglárka Lilla Téri Általános Iskola Geréné Kristóf Katalin
2 Bodnár Péter Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola Szalinszkyné Stief Klára
3 Dán Vivien Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola Lakatos Szabina
4 Varga Elizabet Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola Dávid Attila

             

8. évfolyam

 

HELYEZÉS VERSENYZŐ NEVE ISKOLA FELKÉSZÍTŐ TANÁR
1 Varga Dorina Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola Mosolygóné Pap Judit
2 Szabó Lili Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI Kaba Székelyné Molnár Anikó
3 Diós Eszter Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola és AMI Szarvasné Joó Anikó
4 Prágai Viola Vénkerti Általános Iskola és AMI Metty Lúcia