A Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola idegen nyelvi munkaközössége megyei idegen nyelvi akadályversenyt hirdet felső tagozatos tanulók számára.

Az erről szóló tájékoztatót és nevezési lapot az alábbi linken lehet letölteni:

A Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola humán munkaközössége "A nyelv egy szépen szóló muzsika" címmel megyei helyesírási és nyelvhelyességi versenyt hirdet 5-8. osztályos tanulók számára.

Az erről szóló tájékoztatót és nevezési lapot az alábbi linken lehet letölteni:

A Karácsony Sándor Általános Iskola rajzpályázatot hirdet tanulói számára.

A rajzpályázat témakörei:

• Álmaim iskolája
  • Iskolám 100 év múlva

A rajzok bármilyen technikával elkészíthetők. Minden gyermek témakörönként csak egy rajzzal nevezhet. A rajzokat kérjük A/3– as vagy A/4- es méretben elkészíteni, és a hátoldalán feltüntetni a rajz címét, a pályázó gyerek nevét és korát.

Beadási határidő: 2017. január 31.

A pályázatokat korcsoportonként értékeljük és díjazzuk. ( I. korcsoport 1-2.évfolyam, II. korcsoport 3- 4. évfolyam, III. korcsoport 5- 8. évfolyam)

A legjobb pályaműveket megjelentetjük az iskola fennállásának 100. évfordulójára összeállított kiadványunkban.

A Karácsony Sándor Általános Iskola pályázatot hirdet „Generációk a 100 éves iskolánkban” címmel.

A pályázat célja, hogy olyan családokat keressünk, ahol a gyermek, a szülő, a nagyszülő és esetleg a dédszülő is a Tóthfalusi Sándor Általános Iskola, illetve a Karácsony Sándor Általános Iskola tanulója (volt).

Kérjük a családok jelentkezését!

Pályázatukban sorolják fel azokat a családtagokat, akik ebbe az intézménybe jártak. A pályázókat a „100 évesek vagyunk” című rendezvényünkön szeretnénk köszönteni 2017. március 22- én.

A Karácsony Sándor Általános Iskola pályázatot hirdet jelenlegi és egykori tanulói számára

„A legkedvesebb tanárom” címmel fogalmazás elkészítésére.

Beadási határidő: 2017. január 31.

Minden pályázat leadható Fendrikné Kondor Ildikó tanárnőnél a 10-es tanteremben vagy az irodában.

Kedves Ökoiskolás Partnerek!

A Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola városi fogászati vetélkedőt hirdet az általános iskolák 5.-6. évfolyamos tanulói részére.

A versenyre 3 fős csapatok jelentkezését várjuk, iskolánként egy csapat részvételével. A csapat 3 tagja 5.és 6. évfolyamos tanulókból álljon.

A verseny ideje: 2016. november 22. 14.30. óra.

A verseny helye: Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola

Debrecen, Komáromi Csipkés György tér 9.

Jelentkezési határidő: 2016. november 15.

Nevezési díj nincs.

Arra kérlek benneteket, október 26.-ig jelezzetek vissza erre az email címre: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. vagy 52/ 412-544 telefonszámra!

Várunk mindenkit szeretettel!

Üdvözlettel: Nemes Ilona tanár